Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2024 15 kovo
Veiklos

Kovo 14 diena – tarptautinė skaičiaus pi diena. Minėdami šią dieną Kalnėnų progimnazijos mokiniai dalyvavo Pi dienos konkurse, sprendė KTU matematikų paruoštas užduotis. Sužinojo įdomių faktų apie Pi konstantą bei lavino atmintį,  bandydami įsiminti kuo daugiau skaičiaus Pi skaitmenų. Atėnė Pogojūtė (5e kl.) įsiminė 31 pi skaičiau skaitmenį, Silvenas Jonauskis (8c kl.) – 55 skaitmenis.

Penki 8 kl. mokiniai:  Darija Mažonaitė , Marta Čekytė (8a kl.), Rytis Paulauskas (8b kl.), Ugnė Dulinskytė  ir Silvenas Jonauskis (8c kl.) dalyvavo rajoniniame protmūšyje, skirtame Pi dienai paminėti, kuris vyko Mažeikių Gabijos gimnazijoje.  Mokiniai atliko įvairias užduotis, atsakinėjo į sudėtingus klausimus, pagilino savo žinias apie skaičių Pi. Visos komandos  buvo apdovanotos prizais bei pavaišintos gardžiais pyragais ir arbata.

Matematikos mokytojos Ilona Liutkutė-Žiaugienė ir Ligita Dargienė68 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien