STEAM mokykla

STEAM mokykla – bendrojo ugdymo mokykla, įgyvendinanti platesnę ar gilesnę STEAM dalykų (gamtos mokslų, technologijų, informacinių technologijų, inžinerijos, menų/dizaino, matematikos) programą, bendradarbiaujanti su verslu ar kitais būdais skatinanti mokinius pasirinkti su šiais dalykais susijusias profesijas, mokykla, kurios mokytojai nuolat tobulina kompetencijas, o ugdymo procese naudoja IKT ir kitas technologijas, aktyvaus ugdymo metodus.

STEAM yra integruotas mokymas(-is). Tai paprastas būdas, padedantis vaikams pamokose įgyjamas žinias iš karto pritaikyti praktiškai.

STEAM santrumpa žymi:

S – gamtos mokslai (angl. – Science)
(biologija, chemija, fizika, jūrų biologija, aplinkotyra, geologija);

T– technologijos (angl. – Technology)
(kompiuterių ir informacinės sistemos, žaidimų kūrimas, programavimas, internetiniai ir programinės įrangos sprendimai, 3D modeliavimas);

E – inžinerija (angl. – Engineering)
(chemijos inžinerija, kompiuterių inžinerija, elektronikos inžinerija, statinių  inžinerija, mechanikos inžinerija, kt. inžinerinės sritys);

A – menas/dizainas (angl. – Art)
(dailė, dizainas, teatras, šokis, medijos);

M – matematika (angl. – Mathematics)
(matematika, statistika, geometrija, matematinis mąstymas).

STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 1–8 klasėse 2023–2024 m. m.

1–8 klasių praktinės–tiriamosios veiklos 2022–2023 m. m.

5–8 klasių praktinės–tiriamosios veiklos 2021–2022 m. m.

1–4 klasių praktinės–tiriamosios veiklos 2021–2022 m. m.

1–4 klasių praktinės–tiriamosios veiklos 2021 m.

5–8 klasių praktinės–tiriamosios veiklos 2021 m.

277 lankytojai aplankė iš viso 2 lankytojai aplankė šiandien