2022-09-23 Judumo savaitė

Rugsėjo 19–23 d. progimnazijoje organizuotos įvairios Europos judumo savaitei skirtos veiklos: judriosios pertraukos, jogos pamoka, sporto šventė, klasių valandėlėse diskutuota „Judėjimo – džiaugsmo šaltinio“ tema. Veiklų koordinatoriai – fizinio ugdymo mokytojai Vilma Liupšienė ir Renatas Kateiva.

2022-09-23 „Be active – judėk šokio ritmu!“

Rugsėjo 23–30 d. vyksta Europos sporto savaitės projektas „Be active – judėk šokio ritmu!“. Projektą vykdo Lietuvos asociacijos „Gimnastika visiems“ ir „Būk aktyvus“. Šiais metais projekto akcija Kalnėnų progimnazijoje vyks rugsėjo 28 d. Planuojama, jog renginyje dalyvaus 380 mokinių. Projektą koordinuoja šokio mokytoja Vilma Slivskienė.

2022-09-22 Solidarumo bėgimas

1–8 kl. mokiniai su klasių ir fizinio ugdymo mokytojais Vilma Liupšiene ir Renatu Kateiva dalyvavo visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ akcijos Solidarumo bėgime.

2022-09-22 Nacionalinis kokybės ženklelis

Švietimo mainų paramos fondas organizavo kasmetinį programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai 2022“ renginį. Šiais metais apdovanojimams buvo teiktos 622 paraiškos, tačiau į šventę pakviesti tik 200 mokyklų vadovai, mokytojai ir kiti švietimo darbuotojai, dalyvaujantys programoje „eTwinning“, kurių veikla projekte įvertinta ypatingu apdovanojimu – Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Telšių regione apdovanoti 5 projektai.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog progimnazijos anglų kalbos mokytojos Editos Piilberg ir 2–4 kl. mokinių vykdytas projektas „English with STEAM thinkers“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Tai pirmas mokyklos ženklelis. Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems profesionalius projektus programoje „eTwinning“. Ženklelis pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą.
Mokiniai ne tik pagilino anglų kalbos žinias, bet ir bendradarbiavo, ieškojo sprendimų (kaip mažinti taršą ir būti tvariam, kaip planuoti ir prasmingai išnaudoti laiką, kaip gyventi ir maitintis sveikiau), tikslingai panaudojo internetą bei išmaniuosius įrenginius. Sumanūs komandos nariai įveikė visus iššūkius, sukūrė galutinius produktus ir skelbė juos virtualioje aplinkoje.

2022-09-22 Tarptautiniame Teatrų festivalyje

Rugsėjo 22 d. 1b, 2c, 2d, 3b, 4c ir 5b kl. mokiniai su mokytojomis dalyvavo Mažeikių kultūros centre vykusiame tarptautinio teatrų festivalio „Turiu svajonę“ spektaklyje vaikams „Trys auksiniai velnio plaukai“ pagal Brolių Grimų pasaką (režisieriai Sigita ir Romas Matuliai).
Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos Tėvų komiteto pirmininkei Daivai Vitkauskienei už suteiktą galimybę!

2022-09-16 Nacionalinis Judumo iššūkis

Kviečiame visus dalyvauti Nacionaliniame judumo iššūkyje! Pridedame prisijungimo instrukciją.

2022-09-15 Tarptautinė Taško diena

Rugsėjo 15 d. 6c kl. mokiniai su klasės vadove Daiva Valante minėjo Tarptautinę taško dieną, kurios tikslas – sudaryti sąlygas, padėsiančias atrasti savo talentus, stiprybes, lavinti kūrybiškumą.

2022-09-08 Stovykla prie Germanto ežero

Vasarą Kalnėnų progimnazijos mokiniai dalyvavo nemokamoje vaikų vasaros „Draugų stovykloje“, organizuotoje VšĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“, finansuotoje LR švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.

2022-09-08 Susitikimas su rašytoja I. Zarambaite

Rugsėjo 8 d. 8a klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Edita Jagminiene lankėsi Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Čia vyko rašytojos Ignės Zarambaitės ir jos skaitytojų mylimiausios knygos „Juodavandeniai“, laimėjusios 2021 „Metų knygos rinkimus“ ir Vaikų literatūros premiją, pristatymas bei kūrybinės dirbtuvės.

2022-09-01 Rugsėjo 1-osios akimirkos

Saulėtą Rugsėjo 1-osios rytą Kalnėnų progimnazijoje prasidėjo Mokslo ir žinių dienos šventė. Mokyklon sugužėjo mokiniai, jų tėveliai, seneliai, giminaičiai, mokytojai, kiti darbuotojai. Visi besišypsantys, pasipuošę, glostyti saulės ir vėjo.
Pasitikėjimo naujais mokslo metais įkvėpė progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė. Už praėjusių mokslo metų pasiekimus Akademiškiausios klasės apdovanojimą ji įteikė dabartinei 6b klasei (klasės vadovė Jolanta Slančiauskienė). Progimnazijos bendruomenę sveikino Mažeikių šventojo Pranciškaus Asyžiečio parapijos vikaras Antanas Mačius, Mažeikių savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkė Lina Rimkienė, Mažeikių sav. švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Radzienė, progimnazijos tėvų komiteto pirmininkė Daiva Vitkauskienė, progimnazijos mokinių prezidentė Saulė Bakytė.
Apie rimtą požiūrį į mokymąsi eilėmis kalbėjo 1b klasės mokiniai Arminas Cucurs ir Vakaris Kekys (mokytoja Vida Daugėnienė), šoko progimnazijos šokėjos (mokytoja Vilma Slivskienė). Po oficialiosios renginio dalies visų klasių mokiniams prasidėjo pirmoji pamoka.
Visiems linkime įdomių, taikių ir sveikų mokslo metų!