Mažeikių Kalnėnų progimnazija

2022–2023 m. m. pasiekimai

2022-09-22 Nacionalinis kokybės ženklelis

Švietimo mainų paramos fondas organizavo kasmetinį programos „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai 2022“ renginį. Šiais metais apdovanojimams buvo teiktos 622 paraiškos, tačiau į šventę pakviesti tik 200 mokyklų vadovai, mokytojai ir kiti švietimo darbuotojai, dalyvaujantys programoje „eTwinning“, kurių veikla projekte įvertinta ypatingu apdovanojimu – Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Telšių regione apdovanoti 5 projektai.
Džiaugiamės ir didžiuojamės, jog progimnazijos anglų kalbos mokytojos Editos Piilberg ir 2–4 kl. mokinių vykdytas projektas „English with STEAM thinkers“ apdovanotas Nacionaliniu kokybės ženkleliu. Tai pirmas mokyklos ženklelis. Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems profesionalius projektus programoje „eTwinning“. Ženklelis pažymi, kad projektas pasiekė tam tikrą nacionalinį ir Europos standartą.
Mokiniai ne tik pagilino anglų kalbos žinias, bet ir bendradarbiavo, ieškojo sprendimų (kaip mažinti taršą ir būti tvariam, kaip planuoti ir prasmingai išnaudoti laiką, kaip gyventi ir maitintis sveikiau), tikslingai panaudojo internetą bei išmaniuosius įrenginius. Sumanūs komandos nariai įveikė visus iššūkius, sukūrė galutinius produktus ir skelbė juos virtualioje aplinkoje.

2022-10-03 Šaulių estafetinės rungtynės

Rugsėjo 30 d. Tirkšlių pušyne vyko Žemaitijos 8 rinktinės jaunųjų šaulių estafetinės rungtys, skirtos minėti sporto savaitę. Renginyje dalyvavo 12 komandų (iš Mažeikių 801 kuopos: Kalnėnų, Židikų, Tirkšlių, Sedos ir Viekšnių būriai bei svečiai: Telšių, Varnių, Tverų būriai). Geriausia šįkart buvo Telšių komanda, užėmusi I vietą. II vietą iškovojo jungtinė Tirkšlių-Sedos komanda. III vieta atiteko Kalnėnų būrio komandai, estafetinių rungtynių komandos vadė – Deimantė Viskontaitė, 8c kl. Nugalėtojai apdovanoti rinktinės vado J. Svirušiaus vertingomis dovanomis ir taurėmis.
Didžiuojamės pilietiškais mokiniais ir jų mokytoju Stasiu Pauliuku!

2022-10-04 16-oji žalioji vėliava

Rugsėjo 30 d. Kalnėnų progimnazijai už išskirtinį dėmesį gamtosauginei veiklai skirtas Gamtosauginių mokyklų programos (GMP) apdovanojimas – 16-oji Žalioji vėliava ir sertifikatas. Minėtos programos apdovanojimai skirti 13 Mažeikių rajono savivaldybės ugdymo įstaigų (11 ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir 2 bendrojo lavinimo mokykloms). Dėkojame visiems mokytojams ir mokiniams, padedantiems įgyvendinti darnaus vystymosi idėjas!

2022-10-04 „Auksinis molbertas“

Penkiolika Kalnėnų progimnazijos 5–8 kl. mokinių (dailės mokytoja Raminta Lupeikienė) dalyvavo XX tarptautiniame meno forume „Auksinis molbertas“. Džiaugiamės, kad net 8 dalyviai tapo laureatais, jiems įteikti diplomai.
Sveikiname Godą Sličiūtę (6b kl.), Ugnę Katarskytę (6b kl.), Raigardą Laurecką (6c kl.), Gustę Zubavičiūtę (6d kl.), Eimantą Velžį (6e kl.), Godą Mockutę (8a kl.) ir jau progimnazijos absolventes – Augustę Daščioraitę, Kamilę Girgždytę – bei mokytoją Ramintą Lupeikienę! Ačiū už progimnazijos vardo garsinimą tarptautinėje bendruomenėje.

2022-10-21 Mokytoja tautodailininkė

Spalio 21 d. Telšių kultūros centre vyko Lietuvos tautodailininkų sąjungos Telšių skyriaus tautodailės parodos uždarymas, rezultatų paskelbimas (atranka į respublikinę konkursinę parodą „Aukso vainikas“). Įvairiomis technikomis atliktus darbus parodai pateikė 49 tautodailininkai.
Mažeikių Kalnėnų progimnazija didžiuojasi ir nuoširdžiai sveikina tautodailininkę, technologijų mokytoją metodininkę Tatjaną Damulienę, vaizduojamosios liaudies meno dailės kūrinių kategorijoje užėmusią II vietą!

2022-10-26 Olimpiada „KINGS Lietuva“

Džiaugiamės, kad jau startavo olimpiados „KINGS Lietuva“ rudens kvalifikacinis turas. Jame dalyvavo 3a kl. (mokytoja Zita Savickienė), 3b kl. (mokytoja Zina Brazienė) ir 7b kl. (mokytoja Vlada Jaroščukienė) mokiniai. Nuotraukose matote mokinius, patekusius į olimpiados finalą.
Sveikiname ir linkime sėkmės!

2022-10-27 „KINGS“ olimpiados finalininkų apdovanojimas

2021–2022 mokslo metų „KINGS“ olimpiados finaliniame etape dalyvavo 21 Kalnėnų progimnazijos mokinys. Džiaugiamės visų olimpiados finalo dalyvių pasiekimais. „KINGS“ lietuvių kalbos olimpiados finale, patekę į geriausiųjų dešimtuką Lietuvoje, yra 4a klasės mokinė Akvilė Jagminaitė – 1 vieta (mokytoja Dalia Senkuvienė), 2d klasės mokinys Herkus Žutautas – 7 vieta (mokytoja Jolanta Budrienė), 2d klasės mokinė Luka Daugnoraitė – 9 vieta (mokytoja Jolanta Budrienė). Sveikiname ir dėkojame visiems finale dalyvavusiems mokiniams ir mokytojams!

2022-11-09 „Žurnalistikos laboratorija“

Kalnėnų progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Edita Jagminienė ir jos žurnalistų grupelė dalyvavo atrankoje į „Žurnalistikos laboratorijos“ mentorystės programą mokyklų laikraščiams. Džiugu, kad progimnazijos laikraščio komanda pateko tarp 5 laimingųjų ir jau netrukus turės galimybę pradėti „Žurnalistikos laboratorijos“ bandymus. Mentoriais ir lektoriais dirbs žurnalistų ir medijų profesionalų kolektyvo NARA, LRT ir Lietuvos žurnalistikos centro žurnalistai. Programos pradžia 2022 m. gruodis, pabaiga – 2023 m. birželis.

2022-11-10 Triumfas kvadrato varžybose

Lapkričio 8–10 d. Mažeikių Pavasario progimnazijoje vyko rajoninės pradinių klasių mokinių ir 5–6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos (pradinių klasių mokytoja Lina Čikeliovienė, fizinio ugdymo mokytojai Vilma Liupšienė ir Renatas Kateiva). Varžybos progimnazistams buvo itin sėkmingos: pradinių klasių komanda (3–4 kl.) iškovojo III vietą; 5–6 kl. mergaičių ir berniukų komandos – dvi I-ąsias vietas. Jau dabar pirmųjų vietų laimėtojai ruošiasi zoninėms varžyboms.
Sveikiname ir didžiuojamės komandomis ir jų mokytojais!!!

2022-11-18 „KINGS LYGA“ laimėtojai

Kai kurių dalykų rezultatų reikia laukti ilgai. Taip nutiko šįkart. Neseniai gavome projekto „KINGS LYGA“ praėjusių mokslo metų rezultatus.
2021–2022 m. m. vykusiame projekte „KINGS LYGA“ geriausius rezultatus parodė šeši Kalnėnų progimnazijos mokiniai. Jie apdovanoti bronziniais, sidabriniais, auksiniais medaliais: Adomui Šličiui (2b kl.) įteiktas anglų kalbos aukso medalis (mokytoja Edita Piilberg), Matui Petrauskui (2b kl.) – anglų kalbos sidabro medalis (mokytoja Jolanta Meirytė-Stugė), Justinui Pilviniui (3a kl.) – anglų kalbos aukso medalis (mokytoja Edita Piilberg), Paulinai Pusvaškytei (6a kl.) – anglų kalbos aukso medalis (mokytoja Olga Pileckienė), Martynui Šauliui (6d kl.) – matematikos aukso medalis (mokytoja Judita Galminienė). Arestui Kontrimui (6d kl.) įteikti net 3 medaliai: anglų kalbos sidabro medalis, lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos – bronzos medaliai (mokytojos Jolanta Slančiauskienė, Liudmila Andrijauskienė, Judita Galminienė).
Sveikiname visus projekte „KINGS LYGA“ dalyvavusius mokinius ir dėkojame jų mokytojoms.

2022-11-22 Viktorinoje III vieta

Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje lapkričio 22 d. vyko aštuntokų matematikos viktorina „Skaičių labirintuose“. Joje dalyvavo 8a kl. mokiniai (mokytoja Ilona Liutkutė-Žiaugienė) ir užėmė III vietą. Sveikiname!

2022-11-25 Knygos teksto autoriaus konkurse IV vieta

Kalnėnų progimnazijos 5b kl. mokinių komanda – Ugnė Freimontaitė, Jokūbas Jonušas, Ugnė Kazbaravičiūtė, Emilija Petraitytė, Saulė Pumpinaitė, Giedrė Žilėnaitė (lietuvių k. ir literatūros mokytoja Birutė Augustanavičiūtė) – dalyvavo leidyklos „Aukso žuvys“ organizuotame konkurse „Knygos teksto autorius“ pagal Issa Watanabe knygą „Migrantai“. Progimnazijos jaunieji kūrėjai, patekę į geriausiųjų dešimtuką, užėmė IV vietą ir buvo apdovanoti lapkričio 19–20 d. Vilniuje vykusiame literatūros festivalyje „Vaikų knygų sala“. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais, prisiminimo dovanėlėmis, nuotoliniu susitikimu su vaikų literatūros eksperte, knygų apžvalgininke Inga Mitunevičiūte.
Sveikiname kūrėjus! Širdingai dėkojame Saulės mamai Vaidai ir 5b kl. auklėtojai Jūratei, lydėjusioms mokinius į Vilniaus mokytojų namus.

2022-11-25 Triumfas kvadrato varžybose

Lapkričio 25 d. Mažeikių Pavasario progimnazijoje vyko zoninės 5–6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos (fizinio ugdymo mokytojai Vilma Liupšienė ir Renatas Kateiva). Jos ir šįkart progimnazistams buvo labai sėkmingos: 5–6 kl. mergaičių ir berniukų komandos iškovojo I-ąsias vietas ir 2023 m. sausį dalyvaus tarpzoninėse varžybose (susitiks su 16 komandų).
Šlovė komandoms ir mokytojams!!!

2022-12-12 Kalėdinis piešinys – I vieta

Telšių vyskupijos katechetikos centras organizavo Kalėdinių piešinių konkursą „Aš skelbiu didį džiaugsmą: šiandien jums gimė Išganytojas!“. Konkursui buvo pateikti 143 darbai. Mūsų progimnazijos 6c klasės mokinys Raigardas Laureckas (mokytoja Gražina Drąsutienė) 5–6 klasių grupėje laimėjo I vietą. Be to, Raigardui už kūrybinį darbą įteikta nominacija „Populiariausias piešinys“. Nuoširdžiai dėkojame visiems balsavusiems.
Sveikiname Raigardą ir mokytoją Gražiną!

2022-12-21 Nacionalinė viktorina apie globalias problemas

Lapkričio 17, 22 ir 24 d. Kalnėnų progimnazijos 5–8 klasių mokiniai, besidomintys gamtos mokslais ir paskatinti chemijos mokytojos Snieguolės Vitkevičienės, susibūrė į komandą ir dalyvavo nacionalinėje viktorinoje „Globalios problemos: žemė, oras ir vanduo“. Viktoriną organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro Gamtinio ir ekologinio ugdymo skyrius. Joje rungėsi net 63 mokinių komandos iš visos Lietuvos.
Pirmajame viktorinos etape mokinių laukė užduotys, susijusios su žemės ekologinėmis problemomis, naudingomis iškasenomis, gyvūnijos ir augalijos pažinimu. Antrajame etape dalyviai atsakinėjo į klausimus apie orą, klimatą, jo kaita, kitus meteorologinius reiškinius bei biologinę įvairovę, aptinkamą danguje. Trečiajame viktorinos etape mokiniai gliaudė klausimus, susijusius su vandens savybėmis, Baltijos jūros tarša, ekologinėmis problemomis, mikroplastiku, greita mada.
Mūsų komanda buvo viena iš jauniausiųjų, bet pavyko surinkti net 44 taškus (iš 75). Sveikiname ir didžiuojamės savo mokiniais ir mokytoja Snieguole!
Kalnėnų progimnazijos mokinių komanda: Mikas Sladkevičius (5a), Mantvydas Kukanauza (6e), Adomas Margelis (8b), Augustė Klemenytė (6a), Tajus Gurevičius (6c), Rokas Grevys (6e), Anna Suzdaleva (5a), Domas Bubinas (5c), Ieva Urbonaitė (6a), Lėja Zakaraitė (6a), Nida Kavaliauskaitė (6a), Klaudija Pleinytė (6c), Kamila Semezenko (6c), Danielius Švažas (8b).

2022-12-21 Tapmokyklinės krepšinio varžybos „Silverstars“

Gruodžio pabaigoje Mažeikių „Ventos“ progimnazijoje vyko Mažeikių rajono mokyklų krepšinio varžybos „Silverstars“ taurei laimėti. Kalnėnų progimnazijai jose atstovavo dvi komandos (fizinio ugdymo mokytojai Vilma Liupšienė ir Renatas Kateiva).
7–8 kl. mokinių komanda iškovojo II vietą!
5–6 kl. mokinių komanda iškovojo III vietą!
Snaiperių konkurse I vietą iškovojo Titas Šadauskas (8a kl.)!
Apdovanoti simbolinio penketo žaidėjai: Aronas Velikonis (7c kl.), Titas Šadauskas (8a kl.), Matas, Vaitalas (8b kl.), Nedas Žvirždinas (6b kl.).
Džiaugiamės, sveikiname ir didžiuojamės mokiniais ir jų mokytojais!

2023-01-10 „Bebras“ 2022

INFORMATIKOS IR INFORMATINIO MĄSTYMO KONKURSAS „BEBRAS“ 2022

2022 m. lapkričio 14 d. – gruodžio 9 d. Lietuvoje vyko 19-asis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Kalendorinių metų pradžioje jau galime skaičiuoti rezultatus. O rezultatai įspūdingi!
2d kl. mokinys Herkus Žutautas puikiai pasirodė ir užėmė I vietą šalyje (mokytoja Rima Michalenko)!!!
Mokiniai patekę tarp 50 geriausiųjų šalyje ir tarp visų Mažeikių r. savivaldybės dalyvių užėmę I–III vietas:
1 klasių grupėje
Lėja Šidlauskaitė, 1c kl. – I vieta rajone (12 vieta šalyje), Viltė Gurauskaitė, 1c kl. – II vieta rajone (17 vieta šalyje), Valentas Dapkus, 1c kl. – III vieta rajone (25 vieta šalyje) (mokytoja Nida Gudavičienė).
2 klasių grupėje
Herkus Žutautas, 2d kl. – I vieta rajone (1 vieta šalyje), Urtė Vidmantaitė, 2d kl. – II vieta rajone (15 vieta šalyje) (mokytoja Rima Michalenko), Luka Daugnoraitė, 2c kl. – III vieta rajone (mokytoja Jūratė Lupeikienė).
3 klasių grupėje
Ema Skerytė, 3b kl. – I vieta rajone (21 vieta šalyje), Ūla Tankūnaitė, 3b kl. – III vieta rajone (mokytoja Zina Brazienė).
4 klasių grupėje
Rusnė Kavaliauskaitė, 4a kl. – I vieta rajone, Tautvydė Strazdauskaitė, 4a kl. – II vieta rajone (mokytoja Dalia Senkuvienė), Kajus Nabažas, 4d kl. – II vieta rajone (mokytoja Daiva Lukšaitė-Januškienė).
5 klasių grupėje
Mikas Sladkevičius, 5a kl. – I vieta rajone (26 vieta šalyje) (mokytoja Danutė Prokopčukienė).
6 klasių grupėje
Ugnė Katarskytė, 6b kl. – I vieta rajone (49 vieta šalyje) (mokytoja Danutė Prokopčukienė), Kamila Semezenko, 6c kl. – II vieta rajone (mokytoja Vlada Jaroščukienė).
7 klasių grupėje
Adrijus Bulošas, 7d kl. – I vieta rajone (37 vieta šalyje) (mokytoja Vlada Jaroščukienė), Martynas Šaulys, 7d kl. – II vieta rajone, Rytis Paulauskas, 7b kl. – III vieta rajone (mokytoja Danutė Prokopčukienė).
8 klasių grupėje
Matas Vaitalas, 8b kl. – I vieta rajone (mokytoja Vlada Jaroščukienė).
Nuoširdžiai sveikiname! Džiaugiamės mokinių ir mokytojų pasiekimais!

2023-01-18 Kvadrato varžybos

TARP AŠTUONIŲ STIPRIAUSIŲ LIETUVOJE!!!

Sausio 13 d. Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių 5–6 kl. mergaičių ir berniukų kvadrato varžybų zoninis etapas. Jame Mažeikių r. savivaldybei atstovavo rajono etapo pirmųjų vietų laimėtojai – Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mergaičių ir berniukų komandos (fizinio ugdymo mokytojai Vilma Liupšienė ir Renatas Kateiva).
Didžiuojamės ir džiaugiamės, jog abi komandos, iškovojusios II-ąsias vietas, pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių 5–6 kl. mergaičių ir berniukų kvadrato varžybų stipriausiųjų aštuntuką!!! Sveikiname komandas, jų tėvelius ir mokytojus!!!

2023-01-26 Apdovanojimai tarptautiniame projekte

2022 m. pavasarį Kalnėnų progimnazijos mokinės Saulė Davydauskytė (8a kl.), Andrėja Nacytė (8a kl.) (anglų k. mokytoja Daiva Valantė, dailės mokytoja Raminta Lupeikienė) dalyvavo Prahos (Čekija) Karolio universiteto organizuotame mokinių integruotame (anglų k. ir dailės) kūrybiniame projekte „The Europe I want to live“, skirtame gamtosauginiam ugdymui.
Sveikiname dabar jau buvusias progimnazijos mokines ir jas mokiusias mokytojas! Dėkojame už Kalnėnų progimnazijos vardo garsinimą!

2023-01-26 Stalo teniso varžybose I vieta!

Sausio 26 d. Mažeikių Senamiesčio progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų stalo teniso varžybų rajoninis etapas. Jame I vietą iškovojo Kalnėnų progimnazijos mergaičių komanda – Rusnė Kavaliauskaitė (4a kl.), Nida Kavaliauskaitė (6a kl.), Simona Smulkytė (8c kl.) (fizinio ugdymo mokytojas Renatas Kateiva). Čempionės vasario 3 d. atstovaus Mažeikių r. savivaldybei zoninėse Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių ir berniukų stalo teniso varžybose.
Sveikiname!!!

2023-02-03 Šaškių varžybose II vieta!

Sausio 31d. Mažeikių Pavasario progimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių žaidynių 1–4 klasių mokinių tarpmokyklinės šaškių varžybos. Kalnėnų progimnazijai atstovavo Karolina Lupeikaitė (3b kl.), Liucijus Paulauskas (4a kl.), Deivydas Vilčinskis (3c kl.), Tajus Šiaulys (4c kl.) (mokinius ruošė mokytojai Lina Čikeliovienė ir Renatas Kateiva).
Didžiuojamės ir džiaugiamės, jog komanda iškovojo II-ąją vietą. Sveikiname

2023-02-07 Meninio skaitymo konkursas

Vasario 7 dieną Kalnėnų progimnazijoje vyko tradicinė gimtosios kalbos šventė – 5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Ir vertinimo komisijos, ir dalyvių nuomonė sutapo – įtaigiausiai kūrinio turinį, nuotaiką ir mintį perteikė 8c klasės mokinė Dominyka Grigaitė (mokytoja Liudmila Andrijauskienė). I-ąją vietą iškovojusi Dominyka dalyvaus šio konkurso rajoniniame etape.
II-ąją vietą iškovojo 6d klasės mokinė Salomėja Pocevičiūtė (mokytoja Daiva Misevičienė) ir 7c klasės mokinė Kotryna Antanavičiūtė (mokytoja Loreta Gedvilienė), o dvi III-iąsias – 5c klasės mokinys Simonas Šmitas (mokytoja Liudmila Andrijauskienė) ir 6a klasės mokinė Nida Kavaliauskaitė (mokytoja Edita Jagminienė).
Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams ir juos ruošusioms mokytojoms!

2023-02-09 Raštingiausio mokinio konkursas

Kalnėnų progimnazijoje vasario 8 dieną vyko 5–8 klasių Raštingiausio mokinio konkursas. Mokiniai rašė diktantą ir varžėsi ne tik dėl raštingiausio mokyklos mokinio vardo, bet ir dėl garbės atstovauti progimnazijai rajone. Ši misija, o kartu ir didelė atsakomybė tenka geriausiai rašybos ir skyrybos taisykles išmanantiems mokiniams.
5 klasės
Giedrė Žilėnaitė (5b kl.), Adriana Milytė (5c kl.), Dovydas Smaguris (5d kl.)
6 klasės
Nida Kavaliauskaitė (6a kl.), Armandas Žadvydas (6c kl.), Emilija Preibytė (6d kl.)
7 klasės
Darija Mažonaitė, Gražvydas Plaipa (7a kl.)
8 klasės
Ignas Jagminas, Goda Mockutė (8a kl.), Akvilė Ligeikytė (8b kl.)
Didžiuojamės ir džiaugiamės raštingiausiais progimnazijos mokiniais!

2023-02-10 Meninio skaitymo konkurso savivaldybės etapas

Lietuvos 5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurso savivaldybės etape, kuris vyko mūsų progimnazijoje sausio 9 dieną, dalyvavo 12 mokinių iš įvairių Mažeikių miesto ir rajono mokyklų. Pasirodymus vertino komisija: Živilė Nagienė (komisijos pirmininkė), Gabijos gimnazijos teatro mokytoja, Daiva Jaškulienė, Moksleivių namų teatro dalyko mokytoja, Daiva Radzienė, Mažeikių rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė.
I-ąją vietą ir galimybę atstovauti Mažeikių rajonui meninio skaitymo konkurso regiono etape iškovojo Pavasario progimnazijos 7a klasės mokinė Neila Saračinskaitė (mokytoja Renata Žumbytė).
II-oji vieta skirta Senamiesčio progimnazijos 8b klasės mokiniui Emiliui Kračui (mokytojas Virginijus Laureckis).
Dvi III-ąsias vietas komisija skyrė „Ventos“ progimnazijos 7d klasės mokiniui Davidui Stankui (mokytoja Giedrė Gedgaudaitė) ir Kalnėnų progimnazijos 8c klasės mokinei Dominykai Grigaitei (mokytoja Liudmila Andrijauskienė).
Dėkojame visiems konkurso dalyviams ir jų mokytojams, sveikiname nugalėtojus!

2023-02-10 „Olympis 2022 – rudens sesija“

2022 m. vyko edukacinių konkursų „Olympis 2022 – rudens sesija“. Konkurse dalyvavo 61 mūsų progimnazijos 1–8 klasių mokinys. Gauti 153 diplomai (I, II ir III laipsnio), 49 padėkos, 58 tušinukai, 53 skirtukai. Už geriausius pasiekimus 6 mokiniai iškovojo medalius. Mūsų medalininkai: 2c klasės mokinė Liepa Šorytė (mokytoja Jūratė Lupeikienė), 2d klasės mokinė Smiltė Budrytė (mokytoja Rima Michalenko), 3b klasės mokinė Ūla Tankūnaitė (mokytoja Zina Brazienė), 3c klasės mokiniai Grantas Krumas ir Deivydas Vilčinskis (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 7a klasės mokinė Ieva Bartušytė (mokytoja Ginta Vaizgielienė).

Sveikiname mokinius ir mokytojas.

2023-02-16 Valstybės atkūrimo diena

Kalnėnų progimnazijoje organizuotos įvairios veiklos, skirtos Vasario 16-ajai paminėti:
vasario 10-ąją 1–8 kl. mokiniams organizuota pamoka „Lietuvos valstybės atkūrimo diena“;
fojė veikia neformaliojo švietimo programų „Dizaino linijos ir formos“ (5–7 kl., mokytoja Raminta Lupeikienė) ir „Medžio drožyba“ (5–8 kl.) (mokytojas Kęstutis Mackevičius) narių dailės paroda „Laisvės keliu“, 8 kl. mokinių karpinių paroda „Angelai“ (mokytoja Tatjana Damulienė); III a. veikia 8 kl. mokinių dailės darbų paroda „Interpretuoju M. K. Čiurlionį“ (mokytoja Raminta Lupeikienė);
istorijos mokytojos Rasos Seleckaitės iniciatyva progimnazijoje organizuota akcija „Apjuoskime mokyklą trispalvės spalvomis“;
progimnazijos jaunųjų šaulių būrys dalyvavo Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjime Nepriklausomybės aikštėje;
būrys progimnazistų ir mokytojų Vasario 16-ąją dalyvavo tradiciniame bėgime „Bėgame už Laisvę!“. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės, jog Dovydas Tiškus (5b kl.), bėgdamas 1200 m distanciją, įveikė gausybę konkurentų ir užėmė III vietą! Valio, Dovydai!!!

2023-02-21 Respublikinis kompiuterinės grafikos konkursas „Piešinys Valentinui“

Mažeikių moksleivių namai organizavo respublikinį mokinių kompiuterinės grafikos konkursą „Piešinys Valentinui“. Didžiuojamės konkurso laimėtojais.
5–7 klasių mokinių grupės nugalėtojai:
II vieta – Vilija Česnauskytė, 6c kl. (mokytoja Danutė Prokopčukienė);
III vieta – Mantvydas Kukanauza, 6e kl. (mokytoja Danutė Prokopčukienė).
8–10 klasių mokinių grupės nugalėtoja:
I vieta – Goda Mockutė, 8a kl. (mokytoja Danutė Prokopčukienė).
Sveikiname konkurso nugalėtojus, dalyvius ir jų mokytoją Danutę!

2023-02-22 3x3 – III vieta

3x3 – III VIETA

Vasario 21 d. Mažeikių M. Račkausko gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės 3x3 krepšinio varžybos. Jose Kalnėnų progimnazijos vaikinų komanda (Benas Brazdauskas (7c kl.), Aronas Velikonis (7c kl.), Titas Šadauskas (8a kl.), Matas Vaitalas (8b kl.)), iškovojo III vietą.
Sveikiname komandą ir fizinio ugdymo mokytojus Vilmą Liupšienę ir Renatą Kateivą!

2023-02-23 „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Vasario 23 d. Mažeikių Pavasario progimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių žaidynių 2–4 klasių mokinių tarpmokyklinės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Kalnėnų progimnazijos komanda iškovojo III vietą (mokinius ruošė mokytoja Lina Čikeliovienė).
Sveikiname komandą ir mokytoją Liną!!!

2023-03-01 Sportininkų apdovanojimai

Vasario 28 d. Mažeikių kultūros centre apdovanoti geriausi 2022 m. rajono sportininkai ir jų treneriai. Malonu, jog dėmesys skirtas ir bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams. Jiems įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanos. Geriausiais sportininkais Kalnėnų progimnazijoje tapo ir iškilmingame renginyje apdovanoti – Nida Kavaliauskaitė (6a kl.) ir Titas Šadauskas (8a kl.).
Sveikiname Nidą ir Titą, jų tėvelius ir mokytojus! Citius, altius, fortius!

« 3 »
4945 lankytojai aplankė iš viso 5 lankytojai aplankė šiandien