STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 5–8 klasėse 2022–2023 m. m.

2022-09-22 Tarptautiniame Teatrų festivalyje

Rugsėjo 22 d. 1b, 2c, 2d, 3b, 4c ir 5b kl. mokiniai su mokytojomis dalyvavo Mažeikių kultūros centre vykusiame tarptautinio teatrų festivalio „Turiu svajonę“ spektaklyje vaikams „Trys auksiniai velnio plaukai“ pagal Brolių Grimų pasaką (režisieriai Sigita ir Romas Matuliai).
Nuoširdžiai dėkojame progimnazijos Tėvų komiteto pirmininkei Daivai Vitkauskienei už suteiktą galimybę!

2022-09-08 Susitikimas su rašytoja I. Zarambaite

Rugsėjo 8 d. 8a klasės mokiniai su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Edita Jagminiene lankėsi Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Čia vyko rašytojos Ignės Zarambaitės ir jos skaitytojų mylimiausios knygos „Juodavandeniai“, laimėjusios 2021 „Metų knygos rinkimus“ ir Vaikų literatūros premiją, pristatymas bei kūrybinės dirbtuvės.