2024 29 balandžio
Veiklos

RAJONINĖ GAMTOS MOKSLŲ VIKTORINA  BIOFICH”

Kalnėnų progimnazijoje vyko rajoninė gamtos mokslų viktorina BIOFICH. Renginį dedikavome Č. Darvino 215 gimimo metinėms, G. Galilėjaus 460 gimimo metinėms, Kamanų rezervato įkūrimo 45 metinėms.

Renginyje dalyvavo aštuonių Mažeikių rajono mokyklų aštuntokų komandos.
Daug rimtų išbandymų sukėlė pirmoji – BIO – biologijos, FI – fizikos ir CH – chemijos praktinių užduočių dalis – atpažinti organizmus, mikroskopo pagalba nurodyti organizmų klasifikacijos rangus, sujungti elektros grandinę, atpažinti cheminius reiškinius, sukonstruoti teisingus molekulių modelius.

Antroji dalis – edukacinis žaidimas Kamanų gamtinis rezervatas“ , kuriame reikėjo pademonstruoti biologijos, fizikos ir chemijos dalykų žinias, pasitelkti loginį mąstymą ir atsakyti į klausimus. Ši žaidimą vedė Kamanų valstybinio rezervato lankytojų centro administratorė K. Grigaliūnienė ir ekologas V. Grigaliūnas. Dėkojame už bendradarbiavimą!

Kalnėnų progimnazijos komanda: Darija Mažonaitė (8a kl.), Gražvydas Plaipa (8a kl.), Rytis Paulauskas (8b kl.), Smiltė Švažaitė (8d kl.) ir Adrijus Bulošas (8d kl.) buvo nepralenkiama, puikiai pasirodė ir užėmė I vietą.
Gamtos mokslų mokytojai Snieguolė Vitkevičienė, Jūratė Fridrikienė ir Rimantas Petrulis džiaugiasi puikiu komandiniu aštuntokų bendradarbiavimu ir pasiekimais. Nuoširdžiai dėkojame visiems bendruomenės  nariams, prisidėjusiems prie rajoninio renginio organizavimo.