2024 27 balandžio
Veiklos

RESPUBLIKINĖ BIOLOGIJOS OLIMPIADA

XVII Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje  Vilniuje balandžio 26 dieną dalyvavo beveik šimtas mokinių ir jų mokytojų iš visos Lietuvos. Mažeikių rajonui ir Mažeikių Kalnėnų progimnazijai atstovavo Adrijus Bulošas (8d kl.) ir Smiltė Švažaitė (8d kl.), kuri laimėjo II vietą respublikoje ir dar buvo nominuota „Aktualiausios vizualizacijos“ nominacija. Ji puikiai atliko kūrybinę užduotį, pavaizdavo  miškui gresiančią aktualią ekologinę problemą. Renginio pabaigoje mažeikiškiai susitelkė į komandą ir dalyvavo proto mūšyje. Iš devynių komandų respublikoje laimėjo III vietą.

Mokytoja J. Fridrikienė labai džiaugiasi ir dėkoja mokiniams už sistemingą papildomą darbą,  linki ir toliau savo gyvenimą susieti su biologija ir patirti pažinimo džiaugsmą. Labai džiugu, kad laimėjimas buvo įteiktas mokytojos alma mater šventovėje, buvusiame LEU.

Dėkojame Vilniaus kolegijai už jau trečius metus svetingą ir šiltą priėmimą,

Vilniaus Simono Daukanto ir Vilniaus Žirmūnų gimnazijoms už pagalbą organizuojant olimpiadą ir puikius savanorius, rėmėjams – Šlapaberžės konditerijai už skaniausius šakočius ir UAB Koslita  už prizus olimpiados laimėtojams, Vilniaus miesto savivaldybei.

Olimpiados organizatorius  palinkėjo: „Iki kitų susitikimų jau XVIII olimpiadoje“.