2024 2 gegužės
Veiklos

🚶Balandžio 29 d. 5a ir 7a klasės mokiniai dalyvavo orientaciniame pasivaikščiojimo žaidime „LAISVASIS KAUNAS“.

🚶🚶Šis orientacinis pasivaikščiojimas tarsi Lietuvos interaktyvi istorijos pamoka, labai įdomi ir įtraukianti, dar labiau žadinanti smalsumą ir domėjimąsi istorija. Penktokai ir septintokai aplankė vietas, susijusias su LAISVE, stabtelėjo klausytis istorijų apie LAISVĖS troškimus. Šiame maršrute žodis LAISVĖ skambėjo daugiau kaip 70 kartų. Mokiniai įsitikino, kad LAISVĖ – labai plati sąvoka. Tai ir Tėvynės Laisvė, ir žmogaus Laisvė, Laisvė kurti, Laisvė mylėti, Laisvė kalbėti, ekonominė Laisvė ir dar daugiau.

🏀Vėliau mokiniai vyko į Kauno „Žalgirio” areną, kur itin aktyviai palaikė savo miesto komandą

„M Basket-Delamode“, susitiko su komandos žaidėjais.

❤️Puikiai praleistas laikas.

🍀Klasės vadovės E. Jagminienė ir N. Vinciūnienė.