0
2026 1 birželio
Veiklos
Veiklos
Gegužės 25–29 dienomis mūsų mokykloje vyko spalvų savaitė! Kiekvieną dieną pasipuošėme vis kita spalva – geltona, žalia, raudona, mėlyna, o savaitę užbaigėme juodai-baltu deriniu.
Visą bendruomenė kūrė spalvingą nuotaiką, stiprino bendrystę ir dalijosi gera energija.
Ačiū visiems už įsitraukimą, kūrybiškumą ir puikias emocijas!
23 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien