2024 13 vasario
Veiklos

2023 metais vyko edukacinių konkursų „Olympis 2023 – rudens sesija“. Konkurse dalyvavo 34 mūsų progimnazijos 1–8 klasių mokiniai. Gauti 104 diplomai (I, II ir III laipsnio), 7 padėkos, 32 tušinukai, 19 skirtukų. Už aukščiausius pasiekimus 6 mokiniai iškovojo medalius. Mūsų medalininkai: 1b klasės mokinys Dominykas Narkus (mokytoja Dalia Senkuvienė), 3c klasės mokinės Liepa Šorytė ir Luka Daugnoraitė (mokytoja Jūratė Lupeikienė), 3d klasės mokinė Urtė Vidmantaitė (mokytoja Jolanta Budrienė), 4c klasės mokinys Deivydas Vilčinskis (mokytoja Dalia Tamošauskienė), 8a klasės mokinė Ieva Bartušytė. Dėkojame pradinių klasių mokytojoms, anglų kalbos mokytojoms Editai Piilberg, Jolantai Meirytei Stugei, Jovitai Skerienei ir Ievos Bartušytės mokytojams. Sveikiname mokinius ir mokytojus.