2024 6 vasario
Veiklos

Vasario 1 dieną Kalnėnų progimnazijoje vyko Lietuvos 5–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas (rajono etapas). Jame dalyvavo 15 geriausių rajono skaitovų, atvykusių iš Sodų pagrindinės mokyklos, Senamiesčio, Pavasario, „Ventos“ progimnazijų, Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos ir, be abejo, kalnėniškiai: Mikas Sladkevičius (6b) ir Salomėja Pocevičiūtė (7d).

Susirinkusiuosius sveikino progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė, sėkmės linkėjo vertinimo komisijos pirmininkė Živilė Nagienė – Gabijos gimnazijos teatro mokytoja. Renginį vedė Gustė Zubavičiūtė (7d) ir Ridas Mačys (8b).

Nors pirmąją vietą užėmė Pavasario progimnazijos skaitovė, mes džiaugiamės mūsiškių sėkme –  Salomėjos užimta III vieta ir smagiu Miko pasirodymu.

Skaitovų mokytoja Daiva Misevičienė.