2024 12 kovo
Veiklos

KOVO 11-OSIOS – LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO MINĖJIMAS

Kovo 8 dieną mūsų progimnazijoje buvo iškilmingai paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena. Šią dieną visuomet minime koncertu.

Kovo 11-osios šventė prasidėjo Lietuvos Respublikos vėliavos įnešimu, himno giedojimu. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė pasveikino mokyklos bendruomenę su artėjančia švente, palinkėjo visiems saugoti ir branginti iškovotą LAISVĘ. Skambėjo dainos, eilėraščiai, polką trankiai sušoko pradinių klasių kolektyvas. Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajausti, kaip mes džiaugiamės laisve.

Šios šventės metu vyko naujosios mokinių prezidentės 7 d klasės mokinės Salomėjos Pocevičiūtės inauguracijos iškilmės. Naujoji mokinių prezidentė davė priesaiką Kalnėnų progimnazijos bendruomenei visomis išgalėmis tarnauti progimnazijai,  laikytis jos vertybių, sąžiningai ir garbingai atlikti Mokinių prezidento pareigas, pasižadėjo naujomis idėjomis ir iniciatyvomis telkti progimnazijos bendruomenę prasmingai veiklai, savo mokymusi, darbais ir elgesiu reprezentuoti progimnaziją miesto bendruomenėje. Davusi priesaiką, S. Pocevičiūtė padėkojo savo rinkėjams bei buvusiai mokinių prezidentei Saulei Bakytei. Naująją prezidentę sveikino mokyklos direktorė, šventėje dalyvavo ir Salomėjos mama.

Kovo 11-osios šventė puiki proga mokinių pilietiškumui ugdyti, kompetencijoms tobulinti. Puoškime tėvynę savo mažais ir dideliais darbais, džiaukimės laisve.