2020 19 lapkričio

Lapkričio 19 dieną  vyko tradicinė gamtinė viktorina „Atverk akis į gamtą“, kuri buvo skirta projektui ,,Valgau protingai”. Užduotis 5–8 klasių mokiniai atliko per internetinį įrankį Kahoot nuo 14.00 iki 17.00 val. Dėkojame konkurso autoriams Godai Mockutei (6a kl.), Gabrielei Liaučiūtei (6a kl). ir  fizikos mokytojai Ilonai Stripeikytei, biologijos mokytojai Jūratei Fridrikienei ir Simonai Batakytei-Levinienei už konsultacijas. Konkurse dalyvavo 187 mokiniai. Nugalėtojus  atrinko programa pagal atlikimo laiką ir tikslumą. Sveikos gyvensenos ir mitybos principus Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje geriausiai išmano:

1. Elžbieta Lideikytė ( 8a kl.)
  2. Gintarė Stanytė (8a kl.)
  3. Tadas Pocius (5c kl.)
  4. Paula Saloum (7c kl.)
  5. Arnas Žadeikis (5d kl.)
  6. Sofi Saloum (7c kl.)
  7. Nikoleta Aganina (7a kl.)
  8. Roberta Griciūtė (6c kl.)
  9. Gabrielė Šlaustaitė (5b kl.)
  10. Smiltė Uščinaitė (8d kl.)

Gamtos mokslų mokytojos dėkoja visiems už dalyvavymą ir pasiruošusios išdalinti prizus. Iki kitų metų!