2024 13 vasario
Veiklos

Prabėgo 100 dienų, kai pirmokai pradėjo ilgą mokymosi kelią, kupiną naujų žinių ir iššūkių,  todėl 1a klasėje  (mokytoja Rasa Daugėnienė) vasario 9 d. skambėjo nuoširdus vaikų juokas  šventėje „100 dienų mokykloje“. Į šią kelionę vaikus lydėjo netikėtas svečias – Pepė Ilgakojinė. Ji džiugiai visus vaikus įtraukė į linksmas užduotis, kurias vaikai atliko grupėse, galvojo pavadinimą, sakė šūkį, po to  dėliojo dėliones apie profesijas, kartojo geometrines figūras, mokėsi pažinti gyvūnus, dėliojo skaičių 100 iš įvairių detalių, darė tyrimą su lašiukais. Mokytoja savo mokinius pasveikino įteikdama dovanų knygelę „100 dienų, kaip  pirmokas jau esu“.

Šventinę nuotaiką padėjo kurti ir tėveliai, papuošdami vaikų aplinką. Vaikus nudžiugino tėvelių laiškas su palinkėjimais ir, žinoma, vaišės.

Ačiū klasės bendruomenei už komandinį darbą, bendradarbiavimą. Diena buvo linksma, kupina emocijų, atradimų ir  kūrybos. Vaikai buvo laimingi!