2021 11 vasario
100 dešimtukų klubas

Už lango spaudžiant šaltukui, mūsų širdyse šilta, džiugina mokiniai surinktais dešimtukais. Didžiuojamės 6a klasės mokiniu Gintautu Gusčiu, jis taip pat tapo „100 dešimtuko klubo” nariu.

Gintauto sėkmės istorija

Mokymasis – kelionė, kurioje atrandu daugybę atsakymų, turinčių prasmę. Taigi kaupdamas žinias pasiekiu puikių rezultatų. Visus savo pasiekimus vertinu itin santūriai. Manau, kad pasiekti gerų rezultatų padėjo keli dalykai. Pirmiausia stengiuosi sunkių darbų nepasilikti paskutinei dienai. Be to, skiriu pakankamai daug laiko užduočiai atlikti. Kad lengviau sektųsi, kiekvienoje pamokoje esu atidus, klausau mokytojo. Jei kas neaišku, visada bendradarbiauju su klasės draugais arba mokytojais. O svarbiausia mokydamasis darau pauzes, poilsis mokantis būtinybė.

Manau, kad kiekvienas gali patekti į „100 dešimtukų klubą“, tik reikia patikėti savo gebėjimais.