2019 7 gegužės

Šiemet visus Lietuvos miestus ir miestelius bei jų bendruomenes vėl vienijo nacionalinė akcija „Lietuva skaito!“. Ši skaitymo šventė skirta gegužės 7-ajai – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai.
Kalnėnų pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė sukvietė mokyklos bendruomenę ypatingam šios dienos paminėjimui. Siekėme daugiausiai vienoje vietoje skaitančių žmonių rekordo. Taigi bendruomenės nariams buvo pasiūlyta atsinešti knygą iš namų lentynos, pasiskolintą iš draugo ar bibliotekos, rekomenduotą bendraamžių ir tiesiog skaityti.
Susibūrę bendram tikslui skaitėme ir siekėme daugiausiai skaitančių žmonių rekordo vienoje vietoje. Mūsų buvo net 807 bendruomenės nariai. Knygos džiaugėsi, kai jas skaitėme. Tad gegužės 7-ąją nudžiuginome knygą!