2024 8 balandžio
Veiklos

Labai laukta kelionė 2024 kovo 29 dieną į Vilniaus LITEXPO parodų centre vykusį renginį ,,Karjera ir studijos Lietuvoje 2024“   Kalnėnų progimnazijos  5–8 klasių moksleiviams paliko stiprų įspūdį. Čia  savo erdvėse mūsų laukė Lietuvos aukštosios mokyklos, kolegijos, profesinio mokymo įstaigos, mokymo centrai, valstybės tarnybos, krašto apsaugos savanorių pajėgos, pasienio tarnyba ir kitos organizacijos. Konferencijų centre moksleiviai klausėsi diskusijų, pranešimų apie karjeros ir studijų galimybes. Neprailgo diena susipažįstant su dar neatrastomis profesijomis, smagu buvo išbandyti save sudominusiose veiklose, pasikalbėti su studentais, rasti atsakymus į kylančius klausimus. Parvažiavome kupini rimtų, prasmingų planų kuriant savo ateitį, siekiant tapti produktyvaus, modernaus pasaulio dalimi.

Karjeros konsultantė Loreta Bergmanienė