2024 12 balandžio
Veiklos

STEAM

Balandžio 12 d.  Kamila Semezenko (7c kl.) atstovavo Mažeikių rajono savivaldybei ir Mažeikių Kalnėnų bendruomenei Lietuvos 5-8 kl. mokinių STEAM (Gamtos mokslų) olimpiados respublikiniame III ture Klaipėdos universitete. Olimpiadoje dalyvavo 1400 mokinių iš 32 savivaldybių, į finalą pateko 72 mokiniai. Kamila stropiai dirbo ir ruošėsi, todėl rezultatais patenkinta, nes prizinė vieta buvo taip netoli – nuo prizininkų ją skyrė tik 1 taškas! Biologijos mokytoja džiaugiasi ir didžiuojasi mokinės rezultatais ir linki kitais metais pagauti sėkmės paukštę, nes Kamila bus jau aštuntokė.  Švietimo, mokslo ir sporto viceministras J. Nugaras sveikino dalyvius ir sakė, kad  visi olimpiados dalyviai patys geriausi Lietuvoje.

Mokytojai olimpiados metu išklausė paskaitą „Dirbtinis intelektas – priešas ar pagalbininkas“.