2024 9 balandžio
Veiklos

Balandžio 6 d.  Plungės technologijų ir verslo mokykloje vyko Žemaitijos 8 rinktinės jaunųjų šaulių sportinės žaidynės, kuriose dalyvavo Mažeikių Kalnėnų progimnazijos jaunieji šauliai.

Mūsų progimnazijos mokinė Kamila Arshad (5a klasė) šaudymo ir biatlono rungtyse užėmė III vietą. Buvusios mūsų mokyklos mokinės: būrininkė Ugnė Sutkevičiūtė užėmė I vietą šaudymo rungtyje, o Deimantė Viskontaitė nurungė visus konkurentus ir iškovojo I vietą pneumatinio šaudymo rungtyje. Šios merginos, atstovaudamos mūsų mokyklą, vyksta su rinktine į respublikines varžybas.

Įvadinėje III pakopos stovykloje dalyvavo ir 8a klasės mokinės: Rasa Mikužytė, Darija Mažonaitė, Marta Čekytė, Austėja Baranauskaitė, o Darius Laucevičius (8d)  buvo paskirtas būrininku.

Dalyviams linkime sėkmės respublikiniame jaunųjų šaulių sportinių žaidynių etape.