2023 20 lapkričio
Veiklos

Lapkričio 17-ąją Kalnėnų progimnazijoje besimokantys mokiniai turėjo galimybę parodyti savo talentus. Jie šoko, dainavo, grojo įvairiais instrumentais, atliko gimnastikos pratimus, parodiją ir kt.

Dalyviai suskirstyti į du pogrupius – 1–4 kl. ir 5–8 kl. – kiekviename iš jų vertinimo komisija – direktorė Regina Arbatauskienė, muzikos mokytoja Roma Skirmontienė, šokio mokytoja Vilma Slivskienė, ūkvedė Stefa Milieškienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Violeta Langienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Jolanta Budrienė, direktorės pavaduotoja ugdymui Birutė Augustanavičiūtė – išrinko po tris laimėtojus. Visiems dalyviams įteikti dalyvio diplomai ir specialūs rašikliai, o patys geriausieji apdovanoti laimėtojo diplomais, medaliais, rašikliais ir suteikta galimybė pasirodyti didžiausiuose progimnazijos renginiuose.

Sveikiname „Talentų šou 2023“ laimėtojus!

1–4 kl. grupėje:

1. Goda Pociūtė, Rugilė Urbonaitė ir Nelija Uikytė (3d kl.) stilingai atliko gatvės šokį.
  2. Vidmantė Gulbinaitė (2a kl.) nepriekaištingai grojo sintezatoriumi.
  3. Aironas Ročys (4a kl.) puikiai grojo dūdele.

5–8 kl. grupėje:

1. Jokūbas Nideris (5e kl.) pakerėjo išskirtiniu talentu valdyti mušamuosius instrumentus.
  2. Brigita Baranauskaitė (7a kl.), Gustė Zubavičiūtė (7d kl.), Ineta Kriščiukaitė (8c kl.) sužavėjo linijiniais šokiais.
  3. Vytė Šorytė (5a kl.) ir Liepa Šorytė (3c kl.) išsiskyrė pasirodymo dramaturgija.

Dar kartą SVEIKINAME „Talentų šou 2023“ dalyvius ir laimėtojus, jų tėvelius ir mokytojus!

Ačiū už idėją progimnazijos prezidentei Saulei Bakytei (8a kl.) ir Mokinių atstovybės komandai: Austėjai Baranauskaitei (8a kl.), Adrianai Juciūtei (8b kl.), Emilijai Rapalaitei (8a kl.), Nedai Alčauskiatei (7a kl.), Adrianai Milytei (6c kl.), Patricijai Dargenytei (6c kl.), Ridui Valinčiui (8b kl.), Arnui Ašmenai (8b kl.).