2024 29 kovo
Veiklos

PRASMINGŲ ŠVENČIŲ LAUKIMAS KALNĖNŲ PROGIMNAZIJOJE

🌿 Mažais žingsneliais į mūsų širdis atitipena 👣 viena iš didžiausių metų švenčių – Velykos, skelbianti apie amžiną tikėjimą ir viltį. Šventė dar neatsiejama nuo ryškiaspalvių verbų, gražiausias raštais išmargintų margučių.

❤️ Visa Kalnėnų progimnazijos bendruomenė, gyvenanti atgimimo šventės laukimu, įsitraukė į Didžiojo margučio kūrybos procesą: klijavo, kirpo, dekoravo… Patys mažiausieji, akytes išpūtę, visas jėgas sukaupę, padėjo margutį atgabenti ant mokyklos laiptų. Kokia laimė aplankė sužinojus, kad bendradarbiaudami prisidėjo prie 250 cm Didžiojo Velykų simbolio pristatymo į vietą.

❤️ Atriedėjo Velykos – atriedėjo margutis, spalvotas, margas, didžiulis. Kas gali paneigti, kad šioje šventėje nėra kažko magiško – galbūt tai pavasario prisilietimas ar tiesiog prasminga bendruomenės veikla, suburianti gražiems darbams, o juk senosios lietuviškos tradicijos itin svarbios: jos ugdo vaikų tautiškumą, o bendrumo dvasia suvienija ir sujungia visus šeimyniškius.

❤️ Nuoširdžiai dėkojame Didžiojo margučio idėjos autoriams technologijų mokytojams Jadvygai Martinkienei ir Stasiui Pauliukui.

🎁 Tegul šventinis džiugesys ir viltingos, pavasariška energija nuskaidrintos nuotaikos neskuba išeiti iš Jūsų namų ir širdies. Su artėjančiomis šv. Velykomis!