2021 30 kovo

Kovo  22–26 dienomis 1a klasės mokiniai dalyvavo DRAUGIŠKOJE   SEU   OLIMPIADOJE   „DRAMBLYS“.

Olimpiados  uždavinys – ugdyti(s) penkias  pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą.

Užsiėmimo metu mokiniai mokėsi kaip  įvairiose situacijose valdyti savo emocijas, mintis bei elgesį, kaip  užmegzti bei palaikyti draugiškus santykius.  Šis gebėjimas padeda bendradarbiauti,  išklausyti, konstruktyviai spręsti  konfliktus, surasti ir priimti siūlomą pagalbą pačiam ir teikti ją kitiems. Mokiniai mokėsi  pažinti  problemą, priimti išmintingą sprendimą, numatant savo veiksmų pasekmes, prisiimant asmeninę, socialinę ir moralinę atsakomybę. Žaisdami žaidimą „Klasės šnipai“ mokiniai  galėjo labiau pažinti savo klasės draugus.

Ši olimpiada parodė, kaip svarbu pažinti save ir su šalia esančiais žmonėmis palaikyti šiltus ir artimus santykius.