2024 2 gegužės
Veiklos

Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokiniai  gegužės 2 d. dalyvavo Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos (URM) jau tradiciniu tapusiame projekte „Atgal į mokyklą“!

Šios iniciatyvos metu diplomatai ir kiti valstybės tarnautojai vyksta į Lietuvos mokyklas ir veda pamoką apie Europos Sąjungą (ES). Taip vienai dienai jie tampa mokytojais, galinčiais jaunajai kartai smagiai ir įdomiai papasakoti, kas yra ES, kuo narystė joje svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios ES aktualijos.

Mūsų mokykloje svečiavosi ir istorijos pamokas vedė LR užsienio reikalų ministerijos diplomatė Evelina Grušaitė.

Nuoširdžiai dėkojame ministerijos diplomatei, priminusiai, kad šiemet Lietuva švenčia narystės ES ir NATO 20-metį, supažindinusiai su ES susikūrimo istorija, jos vertybėmis, su NATO aktualijomis.

Ačiū ir už vertybines nuostatas, įgalinančias jaunus žmones būti aktyviais piliečiais, tikinčiais, kad gali daryti pokyčius ES.