2024 25 balandžio
Veiklos

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Balandžio 24 d. vyko  pradinių  klasių  mokinių meninio skaitymo konkursas, vainikavęs lietuvių kalbos savaitės renginius. Labai džiaugiamės  gražiai rašančiais mokiniais, ypač šiais laikais, kai dauguma nebemėgsta  rašyti  ranka ir  mieliau renkasi kompiuterį. Tai 1b klasės mokinė Austėja Vaičiulytė (mokytoja D. Senkuvienė), 2b klasės mokinė Augustė Savickaitė (mokytoja V. Daugėnienė), 3a klasės mokinė Žemyna Kumžaitė (mokytoja L. Čikeliovienė). Raštingiausiais ketvirtokais, padarę mažiausiai klaidų diktante, pripažinti 4b klasės mokiniai Ūla Tankūnaitė ir Matas Petrauskas (mokytoja Z. Brazienė).

Meninio skaitymo konkurse tarp 1–2 klasių  mokinių  laureatais tapo 2b klasės mokinė Ieva Mačytė (mokytoja V. Daugėnienė), 1b klasės mokinės Gabija Gurauskaitė ir Smiltė Balčiauskaitė (mokytoja D. Senkuvienė). Tarp 3–4 klasių mokinių savo deklamavimu išsiskyrė 4a klasės mokinė Greta Sladkevičiūtė (mokytoja Z. Savickienė), 3c klasės mokinė Urtė Kleišytė (mokytoja J. Lupeikienė) ir 3a klasės mokinys Matas Valantinavičius (mokytoja L. Čikeliovienė).

Džiaugiamės mokinių pasiekimais ir dėkojame mokytojoms už jų paruošimą.