2024 21 kovo
Veiklos

Kovo 20 diena – pasaulinė Žemės diena. Paminėti šią dieną kartu pakvietė Pavasario progimnazijos pradinių klasių mokytojos, organizavusios rajoninį renginį „Mes – mažieji žemės tyrinėtojai“.

Penkių ketvirtokų komanda „Kalniečiai“ – Greta Sladkevičiūtė, Tadas Tamošauskas, Ema Skerytė, Matas Petrauskas, Deivydas Vilčinskis (mokytojos Z. Savickienė, Z. Brazienė, D. Tamošauskienė) ne tik smagiai praleido laiką bendraamžių būryje, bet ir atliko įvairias užduotis: kūrė šūkį, kviesdami gerais darbais prisidėti prie gamtos ir aplinkos išsaugojimo bei puoselėjimo, atsakinėjo į viktorinos klausimus, sukūrė darbelį iš gamtinės medžiagos, dalyvavo muzikiniame žaidime. Renginio pabaigoje ant baltų obels žiedlapių mokiniai parašė savo linkėjimus renginio organizatoriams.

Mokinius praturtino smagus pasibuvimas bendraminčių būryje. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi kiekvieną dieną.