2024 7 gegužės
Veiklos

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ aktyviai dalyvavo ir mūsų progimnazijos mokiniai, sprendė įdomias ir kūrybiškumo reikalaujančias užduotis. Matematikos konkurso „Kengūra“ rezultatai savivaldybėje:

Lėja Šidlauskaitė (2c kl.) – I vieta (mokytoja Nida Gudavičienė), Herkus Žutautas (3d kl.) – I vieta (mokytoja Jolanta Budrienė), Amanda Simutytė (3b kl.) – II vieta (mokytoja Žaneta Norvilaitė), Atėnė Pogojutė (5e kl.) – I vieta (mokytoja Ilona Liutkiutė-Žiaugienė), Simonas Šmitas (6c kl.) – III vieta (mokytoja Ginta Vaizgielienė), Klaudija Pleinytė (7c kl.) – I vieta (mokytoja Ilona Liutkiutė-Žiaugienė), Ąžuolas Januška (8b kl.) – I vieta (mokytoja Vlada Jaroščukienė), Martynas Šaulys (8d kl.) – II vieta (mokytoja Danutė Prokopčukienė).

Sveikiname dalyvius ir laimėtojus.