2024 22 balandžio
Veiklos

GMP KODEKSŲ PRISTATYMAS

Balandžio 22 diena –  Pasaulinė  Žemės diena. Šią dieną pasirinkome pristatyti 1 ir 5 klasių mokinių sukurtus Gamtosauginių mokyklų programos klasių kodeksus.

Gamtosauginis kodeksas yra mūsų mokyklos siekių apibendrinimas, kuriame išreikštas klasės noras pakeisti aplinką ir pagerinti mokyklos ekologinę būklę.

Gamtosauginis kodeksas susijęs su mūsų veiksmų planu ir realiais veiksmais, kurių imamės  pagal GMP veiklas. Gamtosauginis kodeksas – tai klasės tikslai ir vertybės.

Savo paruoštas skaidres apie aplinkos taršą pristatė Domilė Žemaitytė ir Justė Klemenytė (8d kl.), padrąsindamos mokinius  veikti. Renginio pabaigoje smagiai skambėjo tradicinis mokyklos GMP kodeksas. Dėkojame visiems už puikius klasių GMP kodeksus! Linkime, kad žodžiai virstų darbais ir Žemei-motulei būtų gera!