2023 27 lapkričio
Veiklos

Lapkričio 23 d. pilietiškumo būrelio „Valstybė – tai Mes!“ mokiniai turėjo puikią galimybę dalyvauti interaktyvių mokymų renginio „Demokratijos iššūkis jaunimui“, kuris vyko Lietuvos Respublikos Seime ir Seimo lankytojų centre, atidaryme. Mokiniai susipažino su Seimo narių darbo ypatumais ekskursijos Seime metu, o po jos dalyvavo diskusijoje apie Ukrainos integraciją į Euroatlantinę bendruomenę. Po šios turiningos ir įdomios dienos visi mokiniai teigė, jog veiklos paliko neišdildomą įspūdį. Už iniciatyvą organizuojant šviečiamąją išvyką dėkojame būrelio „Valstybė – tai Mes!“ vadovei, anglų k. mokytojai Jolantai Slančiauskienei, o už palaikymą ir pilietiškumo skatinimą – progimnazijos vadovei Reginai Arbatauskienei.