2024 19 sausio
Veiklos

2023 m. lapkričio ir gruodžio mėnesiais Mažeikių Kalnėnų progimnazijos 1–8 klasių mokiniai tradiciškai dalyvavo 20-ajame tarptautiniame informatinio mąstymo konkurse „Bebras“. Mokiniai, spręsdami įdomias ir žaismingas užduotis, „pasimatavo“ savo žinojimą su klasės draugais, Mažeikių r. savivaldybės ar šalies mokiniais.

1–3 vietas Mažeikių r. savivaldybėje užėmę mokiniai:

1 klasių grupė:

1b klasės mokiniai Džesika Jaroščuk – 1 vieta, Domantas Dovidauskas – 3 vieta (mokytoja Dalia Senkuvienė), 1a klasės mokinys Jogundas Paulauskas – 2 vieta (mokytoja Rasa Daugėnienė).

2 klasių grupė:

2c klasės mokinės Gabija Krivickaitė – 1 vieta, Aurėja Lingytė ir Lėja Šidlauskaitė – 2 vieta, (mokytoja Nida Gudavičienė).

3 klasių grupė:

3c klasės mokiniai Nedas Čiutys – 1 vieta, Liepa Šorytė – 3 vieta (mokytoja Jūratė Lupeikienė), 3d klasės mokinys Herkus Žutautas – 2 vieta (mokytoja Jolanta Budrienė).

4 klasių grupė:

4b klasės mokinės Ūla Tankūnaitė – 1 vieta, Liepa Vindašiūtė – 3 vieta (mokytoja Zina Brazienė).

5 klasių grupė:

5e klasės mokinys Denas Arefjevas– 3 vieta, 5b klasės mokinė Aistė Jonkutė – 3 vieta (mokytoja Danutė Prokopčukienė), 5b klasės mokinys Ugnius Poškevičius – 3 vieta (mokytoja Vlada Jaroščukienė).

6 klasių grupė:

6b klasės mokinys Rimvydas Mockus – 2 vieta (mokytoja Danutė Prokopčukienė), 6c klasės mokinys Simonas Šmitas – 2 vieta (mokytoja Vlada Jaroščukienė).

7 klasių grupė:

7b klasės mokinė Ugnė Katarskytė – 1 vieta (mokytoja Danutė Prokopčukienė), 7b klasės mokinys Modestas Balsys – 2 vieta, 7d klasės mokinė Smiltė Želvytė – 3 vieta (mokytoja Vlada Jaroščukienė).

8 klasių grupė:

8d klasės mokiniai Domantas Martinaitis – 1 vieta, Martynas Šaulys – 2 vieta (mokytoja Danutė Prokopčukienė), 8b klasės mokinė Neringa Sabaliauskaitė – 2 vieta (mokytoja Vlada Jaroščukienė).

Sveikiname!!!