2023 7 gruodžio
Veiklos

Gruodžio 6-osios rytas Kalnėnų bendruomenėje kitoks: skamba advento muzika, kuri ramiu džiugesiu kviečia mąstyti apie laukimą. Kaip ir kasmet pirmąją pamoką skyrėme advento vainiko pynimui. Šiais metais jį pynė 7b ir 7c klasių mokiniai kartu su tikybos mokytojais Gražina Drąsutiene, Klemensu Jaraminu bei technologijų mokytoja Tatjana Damuliene. Trečią pamoką mokyklos bendruomenė aktų salėje stebėjo kompoziciją „Keturi angelai“ (pagal G. Mičiūnienę), kurią paruošė tikybos mokytoja Gražina Drąsutienė ir muzikos mokytoja Roma Skirmontienė. Atlaidumas, Gerumas, Viltis ir Meilė – svarbiausios vertybės, kurios gydo žaizdas, atveria širdis, atrakina spynas. Progimnazijos kapelionas Klemensas Jaraminas dėkojo vaikams ir priminė svarbiausią advento mintį: atverti savo širdis ir įsileisti į jas Dievą. Visas šis laikas turi būti įprasmintas gerais darbais – tik tada įvyks Stebuklas. Progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė, uždegusi pirmąją – Vilties – žvakę, linkėjo gerumo, kurio tiek daug telpa vaikų širdelėse, ramybės, vilties ir meilės.

Jau greit į mūsų kasdienybę įžengs gražiausios metų šventės… Adventas parodys, ar Dievo Sūnus ras laukiančią, pasiruošusią Jį priimti, širdį. Prasmingo, palaiminto šv. Kalėdų laukimo!