STEAM praktinės–tiriamosios veiklos 1–8 klasėse 2022–2023 m. m.

2023-03-23 Konferencija „STEAM ne tik VEŽA“
Konferencija „STEAM ne tik VEŽA: konstruok, modeliuok, programuok“ 2023-03-23 chemijos mokytoja Snieguolė Vitkevičienė su jungtine mokinių komanda nuotoliniu būdu dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „STEAM ne tik veža: konstruok, modeliuok, programuok“, kuri vyko Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje. Konferencijos tikslas – dalintis gerąja patirtimi STEAM ugdymo srityje, įtraukiant skirtingų ugdymosi poreikių turinčius mokinius. Mokiniai skaitė pranešimą „Su LEGO konstruok, formules išmok“. 5a klasės mokiniai: Mikas Sladkevičius ir Eva Gulbinaitė, pristatė darbą „Mano vardo pirmoji raidė“, o 8d klasės mokiniai: Goda Grikštaitė ir Modestas Komisaraitis, pristatė iš Lego kaladėlių sukonstruotus objektus: chemines formules, pavadinimus, atliktos apklausos „Ką žinai apie LEGO kaladėlę?“ rezultatus ir Oresto Prazausko (8d kl.) iš LEGO kaladėlių sukonstruotas besisukančias sūpynes. Konferencijoje dalyvavo Lietuvos, Prancūzijos ir Rumunijos mokyklų mokytojai ir mokiniai. Susidomėję klausėmės kitų mokinių pranešimų, įgijome naudingų žinių, naujos patirties.

Comments are closed.