Mokyklos lyderiai

2017-04-25 Mokyklos lyderiai 2017
Balandžio 25 d. mokykloje vyko nuo 2011 metų metodinės tarybos organizuojamas akademinis 5–8 klasių mokinių konkursas „Mokyklos Lyderiai 2017“.Kiekvienai klasei atstovavo 6 mokinių komanda, kurią sudarė patys šauniausi ir geriausiai besimokantys mokiniai. Jie atliko visų mokomųjų dalykų įvairias užduotis. Iš galimų gauti 100 balų, daugiausia – 81,5 surinko 8a klasės komanda, kuri ir tapo šių mokslo metų Mokyklos Lyderiais. Mokyklos šventėje „Kalnėnų spindulys“ šiai klasei antrus metus iš eilės bus įteiktas pereinamasis mokslo simbolis PELĖDA. I–III vietas užėmė: 6c klasė (81 balas), 7b klasė (78,5 balo), 5c klasė (74,5 balo). Sveikiname šių klasių mokinius ir jų vadoves: Violetą Semčenkienę, Loretą Bergmanienę, Inesą Durčaitę, Vilmą Riaukienę.

Comments are closed.