2022–2023 m. m.

2023-04-17 Gražiausio žodžio rinkimai
Kiekvienam žmogui pati gražiausia yra jo gimtoji kalba. Mūsų kalba yra pati brangiausia, ypatingiausia, skambiausia, nepakartojama, nes ją mums išsaugojo tėvai, seneliai, proseneliai.Tad kovo mėnesį Kalnėnų progimnazijoje vyko gražiausio lietuviško žodžio rinkimai, į kuriuos įsitraukė daugelis progimnazijos mokinių, mokytojų. Renginys buvo skirtas Lietuvių kalbos dienoms paminėti.Iš gausybės žodžių mokiniai gražiausiais išrinko šiuos žodžius:ačiū, Lietuva, meilė, mama, tėtis, tėvynė, prašau, gamta.Džiaugiamės, kad mokiniai kartu su mokytojomis aktyviai dalyvavo kūrybinėje-tiriamojoje veikloje ir plėtodami gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, ugdėsi pagarbą ir pasididžiavimą savo kalbai, žodžiui.

Comments are closed.