2022–2023 m.m. pasiekimai

2023-01-10 „Bebras“ 2022
INFORMATIKOS IR INFORMATINIO MĄSTYMO KONKURSAS „BEBRAS“ 20222022 m. lapkričio 14 d. – gruodžio 9 d. Lietuvoje vyko 19-asis informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Kalendorinių metų pradžioje jau galime skaičiuoti rezultatus. O rezultatai įspūdingi! 2d kl. mokinys Herkus Žutautas puikiai pasirodė ir užėmė I vietą šalyje (mokytoja Rima Michalenko)!!!Mokiniai patekę tarp 50 geriausiųjų šalyje ir tarp visų Mažeikių r. savivaldybės dalyvių užėmę I–III vietas:1 klasių grupėjeLėja Šidlauskaitė, 1c kl. – I vieta rajone (12 vieta šalyje), Viltė Gurauskaitė, 1c kl. – II vieta rajone (17 vieta šalyje), Valentas Dapkus, 1c kl. – III vieta rajone (25 vieta šalyje) (mokytoja Nida Gudavičienė).2 klasių grupėjeHerkus Žutautas, 2d kl. – I vieta rajone (1 vieta šalyje), Urtė Vidmantaitė, 2d kl. – II vieta rajone (15 vieta šalyje) (mokytoja Rima Michalenko), Luka Daugnoraitė, 2c kl. – III vieta rajone (mokytoja Jūratė Lupeikienė).3 klasių grupėje Ema Skerytė, 3b kl. – I vieta rajone (21 vieta šalyje), Ūla Tankūnaitė, 3b kl. – III vieta rajone (mokytoja Zina Brazienė).4 klasių grupėje Rusnė Kavaliauskaitė, 4a kl. – I vieta rajone, Tautvydė Strazdauskaitė, 4a kl. – II vieta rajone (mokytoja Dalia Senkuvienė), Kajus Nabažas, 4d kl. – II vieta rajone (mokytoja Daiva Lukšaitė-Januškienė). 5 klasių grupėje Mikas Sladkevičius, 5a kl. – I vieta rajone (26 vieta šalyje) (mokytoja Danutė Prokopčukienė).6 klasių grupėje Ugnė Katarskytė, 6b kl. – I vieta rajone (49 vieta šalyje) (mokytoja Danutė Prokopčukienė), Kamila Semezenko, 6c kl. – II vieta rajone (mokytoja Vlada Jaroščukienė).7 klasių grupėjeAdrijus Bulošas, 7d kl. – I vieta rajone (37 vieta šalyje) (mokytoja Vlada Jaroščukienė), Martynas Šaulys, 7d kl. – II vieta rajone, Rytis Paulauskas, 7b kl. – III vieta rajone (mokytoja Danutė Prokopčukienė).8 klasių grupėje Matas Vaitalas, 8b kl. – I vieta rajone (mokytoja Vlada Jaroščukienė).Nuoširdžiai sveikiname! Džiaugiamės mokinių ir mokytojų pasiekimais!

Comments are closed.