2021–2022 m. m.

2022-01-10 Tarptautinė partnerystė „eTWINNING“ projektuose
Šiais mokslo metais Kalnėnų progimnazijos jungtinė 2–4 kl. mokinių komanda (anglų kalbos mokytojos Edita Piilberg ir Jolanta Meiryte-Stuge) dalyvauja dviejuose Švietimo mainų paramos fondo tarptautiniuose programos „eTwinning“ projektuose. Programos tikslas – plėtoti mokyklų ir mokytojų bendruomenės kūrimą Europoje, sudarant galimybes visoms mokykloms kurti virtualius projektus su užsienio šalių ir Lietuvos mokyklomis.Projekte „More Green Lees Grey Let‘s recycle and play“ be mūsų progimnazistų dalyvauja mokiniai iš Italijos, Bulgarijos, Ispanijos, Rumunijos, Turkijos. Projekto tikslas susijęs su darnaus vystymosi idėjų sklaida. Projekte „English Through STEAM Thinkers“ progimnazistai veiklas vykdo su bendraamžiais iš Jordanijos, Italijos, Slovakijos, Turkijos (pastaroji šalis yra abiejų projektų koordinatorė). Šio projekto paskirtis – STEAM modelio diegimas ir integruotų veiklų organizavimas. Itin aktyvūs projekto dalyviai yra Akvilė Jokubauskaitė (2b kl.), Goda Bucevičiūtė (3a kl.), Akvilė Jagminaitė (3a kl.), Kamila Olišauskytė (3a kl.), Atėnė Pogojutė (3a kl.), Tautvydė Strazdauskaitė (3a kl.), Kamilė Lupeikaitė (4b kl.), Ugnė Kazbaravičiūtė (4b kl.), Adriana Milytė (4c kl.), Saulė Bušmaitė (4c kl.), Vytautas Dakanis (4c kl.), Patricija Dargenytė (4c kl.), Gabija Barauskaitė (4c kl.), Jonas Macius (4c kl.).Dėkojame mokinių komandai ir mokytojoms Editai Piilberg, Jolantai Meirytei-Stugei už progimnazijos vardo garsinimą!

Comments are closed.