2023–2024 m. m.

Kol pavasaris dosniai nesidalijo šiluma ir žiedlapių jūra, reikėjo Kalnėnų progimnazijos mokiniams patiems pasaulį nuspalvinti ir gyventi nuotaikingiau. Tad mokinių atstovybė bendradarbiaudama nutarė balandžio 22—26 dienomis skelbti spalvų savaitę.Pirmadienis – geltonas, nes ši spalva yra saulės šypsnio spalva.Ji susijusi su džiaugsmu, laime, intelektu ir energija.Antradienis – mėlynas kaip giedras dangus. Ši spalva simbolizuoja ramybę, taiką, kūrybingumą, jausmingumą.Trečiadienis – raudonas, kai spalva gali suteikti pasitikėjimo savimi tiems, kurie yra drovūs.Ketvirtadienis – žalias kaip bundančios pievos, ši spalva į pirmą vietą iškelia meilę gamtai, šeimai, draugams, augintiniams ir namams.Penktadienis – baltas, nes kas gali būti geriau už penktadienį ir baltą spalvą, kuri žadina atvirumą, augimą ir kūrybingumą.
2673 lankytojai aplankė iš viso 19 lankytojai aplankė šiandien