Birželio 8 d. progimnazijos 8a kl. mergaičių komanda: Darija Urbonaitė, Gabija Kontvainytė, Skaistė Juzumaitė, Goda Mockutė, Gabija Vilimaitė ir karjeros konsultantė Loreta Bergmanienė, lankėsi Mažeikių verslo centre, UAB „ESPEKA“. Mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) regioninėje eXpo 2023 laimėtas prizas suteikė dviejų valandų mentorystės galimybę, tad pasinaudojome šios įmonės kvietimu. Direktorius Paulius Kesminas ir jo padėjėjas, buvęs mūsų mokyklos mokinys, Eligijus Girdenis pasakojo apie įmonės veiklą, internetinės reklamos galimybes verslo plėtojime, šiam darbui reikalingas kompetencijas, tobulėjimo galimybes. Buvo įdomu , daug motyvacijos merginoms siekti savo tikslo, nebijoti išbandyti save įvairiose srityse.
6490 lankytojai aplankė iš viso 6 lankytojai aplankė šiandien