2022–2023 m. m. pasiekimai

Mokslo metais netrūksta įvairių matematikos konkursų: tarptautinė matematikos olimpiada „Kings“, „Pangea“, „Kengūra“, „Virtuali matematika“ ir kt. Pats rimčiausias ir sudėtingiausias iš jų – „Kengūra“. Šis konkursas, kuriame gali dalyvauti 1–12 kl. moksleiviai ir skaityti mokantys darželinukai, vyksta daugiau nei 30 šalių! Pirmą kartą jis organizuotas 1991 m. Prancūzijoje, Lietuvoje – nuo 1995 m. „Kengūros“ uždaviniai labai smagūs, jie apima visas matematinės veiklos sritis ir dar logiką, o jų kontekstas yra įdomus ir patrauklus. Dalyvauti konkurse gali visi norintys. Tik tam reikia drąsos, ryžto ir, žinoma, žinių. O žinios yra viena iš geriausių ateities investicijų. Kasmet mes jas giliname, plečiame, tokiu būdu tobulėjame patys, paruošiame dirvą ateičiai. Jau paskelbti „Kengūros 2023“ rezultatai. Mažeikių Kalnėnų progimnazijai jie puikūs!Sveikiname Martyną Šaulį, 7d klasės mokinį, „Kengūros 2023“ konkurse užėmusį I vietą Mažeikių rajono savivaldybėje, 39 vietą respublikoje ir patekusį į TOP 50 geriausiųjų Lietuvoje (mokytoja Judita Galminienė).Džiaugiamės mokiniais, patekusiais į geriausiųjų Mažeikių rajono savivaldybėje dešimtuką!1–4 klasių mokiniai: Atėnė Pogojutė (4a kl.) – I vieta (mokytoja Dalia Senkuvienė), Gabrielius Šušinskas (2d kl.) – II vieta (mokytoja Rima Michalenko), Lėja Šidlauskaitė (1c kl.) – III vieta (mokytoja Nida Gudavičienė), Ieva Mačytė (1b kl.) – V vieta (mokytoja Vida Daugėnienė), Liucijus Paulauskas (4a kl.) – VII vieta (mokytoja Dalia Senkuvienė), Matas Petrauskas (3b kl.) – X vieta (mokytoja Zina Brazienė).5 klasių mokiniai: Dovydas Tiškus (5b kl.) – III vieta (mokytoja Judita Galminienė), Mikas Sladkevičius (5a kl.) – IV vieta (mokytoja Ligita Dargienė), Simonas Šmitas (5c kl.) – VI vieta (mokytoja Ginta Vaizgielienė).6 klasių mokiniai: Kamila Semezenko (6c kl.) – II vieta, Tajus Gurevičius (6c kl.) – IV vieta, Klaudija Pleinytė (6c kl.) – IX vieta (mokytoja Ilona Liutkutė-Žiaugienė), Lėja Zakaraitė (6a kl.) – VII vieta (mokytoja Judita Galminienė).7 klasių mokiniai: Rytis Paulauskas (7b kl.) – II vieta, Ąžuolas Januška (7b kl.) – III vieta, Eivė Baltrušaitytė (7b kl.) – VII vieta (mokytoja Vlada Jaroščukienė), Matas Jonikas (7c kl.) – V vieta, Aronas Velikonis (7c kl.) – IX vieta (mokytoja Judita Galminienė), Adrijus Bulošas (7d kl.) – IV vieta (mokytoja Judita Galminienė).8 klasių mokiniai: Emilija Palaitytė (8b kl.) – III vieta (mokytoja Ginta Vaizgielienė), Rusnė Poškutė (8a kl.) – VI vieta, Domantas Šaltkauskas (8a kl.) – X vieta (mokytoja Ilona Liutkutė-Žiaugienė).Sveikiname mokinius ir mokytojus!
4176 lankytojai aplankė iš viso 7 lankytojai aplankė šiandien