2018 5 birželio

Gegužės mėnesį žurnalas „Reitingai“ paskelbė 2018 metų Lietuvos švietimo įstaigų pasiekimus. Mūsų  mokykla parodė stulbinančius rezultatus – pateko į geriausiųjų dešimtuką, esame respublikoje septinti. Iš viso šiame reitinge buvo

apžvelgti 162  respublikos pagrindinių mokyklų bei progimnazijų aštuntokų matematikos, skaitymo, rašymo, gamtos ir socialinių mokslų rezultatai.

Įvertinus pradinio ugdymo klases baigusių mokinių matematikos, skaitymo, rašymo ir gamtos pažinimo pasiekimus, paaiškėjo, kad geriausiai pradinukus Mažeikių rajone paruošia mūsų mokykla. Ji yra nacionalinių reitingų sąrašo 87 vietoje.

Mokyklos bendruomenė gali didžiuotis ne tik šiais bendrais mokinių pasiekimais, bet ir individualiais jų laimėjimais. 6b klasės mokinys Rokas Slančiauskas dalyvavo XVIII Nacionaliniame mokinių ČKudabos geografijos konkurse, vykusiame 2018 metų balandžio 14 dieną ir 6 klasių grupėje užėmė III-iąją vietą. Rokas puikiai užduotis atliko ir Klaipėdos universitete organizuojamoje Vakarų Lietuvos respublikinėje 5-6 klasių gamtos mokslų-biologijos olimpiadoje, užimta  III-ioji vieta. Net trys mūsų mokyklos mokiniai nudžiugino ir dar vienu rezultatu – šįmet surinko net 200 dešimtukų.