2018 17 gegužės

Konkursas „5:0 vokiečių kalbos naudai“ skirtas 5-6 klasių moksleiviams, kurie domisi futbolu ir vokiečių kalba. Geriausia komanda laimi futbolo savaitgalį Berlyne su futbolo treniruotėmis, vokiečių kalbos pamokomis bei apsilankymu futbolo klubo „Hertha BSC“ rungtynėse!
Šiemet mūsų mokykla taip pat  nusprendė dalyvauti šiame konkurse. Vokiečių kalbos mokytoja Zina Gedrimienė ir kūno kultūros mokytoja Birutė Miltenienė surinko  6 mokinių komandą, kurie domisi futbolu. Ją pavadinome ,, Ataka“. Mūsų užduotis buvo sukurti trumpą filmuką apie futbolą, kuriame būtų ir vokiškų žodžių. Mūsų šūkis buvo ,,Fußballfindenwirfantastisch‘‘. Filmuką išsiuntėme į Gėtės institutą Vilniuje. Nors mūsų darbas buvo įvertintas gerai, į finalą nepatekome, tačiau komanda gavo padėkos raštus ir prizą –  futbolo kamuolį.