2020 5 spalio
Veiklos

Spalio 5 d. kasmet minima Tarptautinė mokytojų diena. Šia proga Kalnėnų progimnazijoje nuo ankstaus ryto šurmuliavo mokiniai, nešini gėlėmis, nes  skubėjo sveikinti mokytojų. Mokinių atstovybės komanda atliko paštininkių darbą ir išdalino laiškus, sveikinimus, kuriuos kūrė kiekviena klasė. Koncerto  metu skambėjo muzika ir specialiai jiems, mylimiems mokytojams, skirtos dainos. Renginio metu  apdovanoti mokytojai už 2019-2020 m.m. mokinių pasiekimus. Dienos refleksijai mokytojai buvo pakviesti į biblioteką, kur  8a klasės mokinė Gintarė Stanytė pristatė savo foto parodą „Mano akimis“. Anot Gintarės, mes visi esame skirting ir į pasaulį žvelgiame „savo akimis“. Sveikais ir spalvingais užkandžiais kvietė pasmaguriauti projekto „Valgyk protingai“ vykdytojos technologijų mokytojos Tatjana ir Aušra.  Aštuntokai dėkojo mokytojams  ir įteikė smagias dovanėles, kurias dekoravo 5-8 kl. mokiniai. Kalnėnų progimnazijos direktorė priminė, kad  Mokytojų  diena – tai diena,  leidžianti pajusti savo darbo prasmę, pažvelgti į rytojų, pamąstyti apie tai, kokie bus mokiniai ryt ar po daugelio metų. Mokytojas ne tik perteikia savo dalyko žinias, bet ir perduoda moralines vertybes, ypač atsakomybę, kantrybę ir išmintį. Būti mokytoju – ne darbas, o pašaukimas, todėl kiekvienas mokytojas, kuris turi pašaukimą, visada bus įvertintas savo mokinių.