2019 16 balandžio

2019 m. balandžio 12 d. aštuntokai Ugnė Tarasaitytė, Gvidas Brilius, Matas Burnickas ir Ugnius Pocevičius su chemijos mokytoja Snieguole Vitkevičiene dalyvavo Plungės „Saulės“ gimnazijoje vykusiame respublikiniame moksliniame praktinių – kūrybinių veiklų konkurse „STEAM* PAVASARIS“. Džiaugiamės mūsų mokyklos mokiniais, kurie konkurse, spręsdami užduotis, parodė kūrybiškumą, iniciatyvumą, loginį mąstymą, gebėjimą dirbti komandoje ir laimėjo prizines vietas: Gvidas Brilius (8c klasė) – I vietą, Ugnė Tarasaitytė (8d klasė) – III vietą. Mokiniai, laukdami rezultatų, klausėsi VU chemijos instituto daktaro, docento, chemijos vadovėlio autoriaus Rimanto Vaitkaus paskaitos, stebėjo cheminius bandymus, apsilankė naujai įrengtame gamtos mokslų kabinete. Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytoją!