0
Veiklos
2026 m. balandžio 22 d. Kalnėnų progimnazijos 4a ir 4b klasių mokiniai, lydimi mokytojų Dalios Stanienės ir Vidos Daugėnienės, vyko į pažintinę ekskursiją į Kauną.
Pirmiausia mokiniai aplankė Kauno IX fortą, kur susipažino su šios vietos istorija, išgirdo daug įdomių pasakojimų ir geriau suprato praeities įvykius.
Vėliau kelionė tęsėsi Lietuvos zoologijos sode. Čia mokiniai turėjo galimybę iš arčiau pažinti įvairius gyvūnus, sužinoti įdomių faktų apie roplius ir vabzdžių gyvenimą bei pamatyti didelę gyvūnų įvairovę iš viso pasaulio.
Ši išvyka vaikams paliko didelį įspūdį – jie ne tik praplėtė savo žinias, bet ir patyrė daug džiugių akimirkų su klasės draugais.
#Mokyklosbesienų #STEAMUgdymas
Kartu su @tūkstantmečiomokyklos
Projektas finansuojamas Europos Sąjungos #NextGenerationEU lėšomis.
„Tūkstantmečio mokyklų“ programą įgyvendina Europos socialinio fondo agentūra.