2022 6 balandžio

2022 m. kovo 29 d. 3 ir 4 klasių mokiniai dalyvavo mokyklinėje matematikos olimpiadoje. Geriausiai sekėsi trečiokams: Atėnei Pogojutei (3a kl.), Jokūbui Nideriui (3a kl.), Liucijui Paulauskui (3a kl.) ir Arijanai Joneikytei (3c kl.). Balandžio 14 d. šie mokiniai dalyvaus rajoninėje matematikos olimpiadoje.

Ketvirtokai – Mikas Sladkevičius (4a kl.), Anna Suzdaleva (4a kl.), Domas Bubinas (4c kl.), Vytautas Dakanis (4c kl.) – taip pat parodė aukštus matematinius gebėjimus ir atstovaus mūsų progimnazijai rajoninėje matematikos olimpiadoje.

Sveikiname mokinius, dėkojame pradinių klasių mokytojoms Daliai Senkuvienei, Rasai Daugėnienei, Daliai Stanienei, Nidai Gudavičienei ir Zinai Brazienei. Linkime sėkmės rajoninėje matematikos olimpiadoje!