2022 10 kovo
Kalnėnų progimnazijoje organizuotos veiklos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai. Kovo 10 d. progimnazijos direktorė Regina Arbatauskienė sveikino ir aktualia tema kalbėjo LRT laidoje „Labas rytas, Lietuva“; fojė veikia progimnazijos 5–8 kl. mokinių dailės darbų paroda „Kelias į laisvę“ (mokytoja Raminta Lupeikienė); aktų salėje organizuotas minėjimas, skirtas laisvės dienai paminėti (mokytojai: Daiva Misevičienė, Daina Petrikienė, Vilma Slivskienė, Stasys Pauliukas, Sigitas Gaižauskas); ekranuose skelbiami 5–8 kl. mokinių kūrybiniai darbai „Haiku Lietuvai“ (mokytojos: Daiva Misevičienė, Liudmila Andrijauskienė, Loreta Gedvilienė, Edita Jagminienė); 1–8 kl. mokiniai su mokytojomis dalyvauja Ukrainos palaikymo iniciatyvoje „Vaikų laisvės apyrankė!“. AČIŪ!
SVEIKINIMAI LAISVĖS DIENOS PROGA!!!
121 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien