0
Veiklos
KONKURSAS „OLYMPIS“
2026 metais vyko edukacinių konkursų „Olympis 2026 – pavasario sesija“. Konkursuose dalyvavo 38 mūsų progimnazijos 1–8 klasių mokiniai. Už pasiekimus gauti 86 diplomai (I, II ir III laipsnio), 6 padėkos, individualios dovanos (tušinukai, pamokų tvarkaraščiai). Už aukščiausius pasiekimus 26 mokiniai iškovojo Olympio medalius. 2c kl. mokinei Mildai Ribikauskaitei, dalyvavusiai penkiuose konkursuose, įteiktas ne tik medalis, bet ir Olympio kepuraitė.
Sveikiname mokinius ir dėkojame jų mokytojams.