0
Veiklos
KONKURSAS
Kovo–balandžio mėnesį vyko Respublikinis kūrybinis konkursas „Vėjas atnešė žinutę“. Konkurse dalyvavę mokiniai Karina Mongirdaitė (3a kl.), Lavija Viršilaitė (3a kl.), Tautrimas Jakutis (5b kl.), Viltė Kazlauskaitė (6a kl.), Gintarė Vaišnoraitė-Suarez (6c kl.), kūrė originalias žinutes, siųstas vėjo, perteikė jose savo mintis, jausmus ir kūrybines idėjas apie vėją, gamtą, svajones bei savo vidinį pasaulį.
Dalyvavimas konkurse skatino mokinių kūrybiškumą, vaizduotę, gebėjimą reikšti mintis raštu bei drąsą jomis dalintis.
Džiugu matyti mokinių iniciatyvumą, kada suteikiama galimybė tobulėti, ugdyti kūrybinius gebėjimus bei patirti prasmingų emocijų.