0
Veiklos
Konkursas
Balandžio 28 dieną Mažeikių Kultūros centre vyko Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursinės parodos „Sidabro vainikėlis“ rezultatų paskelbimo šventė. Parodoje dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: Augustė Kazlovaitė (7b kl.), Martyna Navickaitė (7d kl.), Urtė Indriulytė (7c kl.), Patricija Dargenytė (8c kl.), Ignas Kontrimas (7b kl.).
Sveikiname nugalėtojus:
Ignas Kontrimas – III vieta (pasiruošti padėjo technologijų mokytoja metodininkė Tatjana Damulienė).
Ignas Kontrimas laimėjo prizą, įsteigtą Generolo Plechavičiaus atminties išsaugojimo fondo (
100 eurų).
Urtė Indriulytė – III vieta (pasiruošti padėjo technologijų mokytojas metodininkas Kęstutis Mackevičius).