Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2018 23 gegužės
Veiklos

2018 m. gegužės 22 dieną Kalnėnų pagrindinės mokyklos bendruomenė susibūrė į Mažeikių kultūros rūmus, kuriuose vyko tradicinė mokinių  pasiekimų šventė „Kalnėnų spindulys“. Ši šventė kasmet sukviečia šauniausius Kalnėnų pagrindinės mokyklos mokinius, kurie savo pasiekimais garsina ne tik mokyklos, bet ir gimtojo miesto vardą. Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė pasveikino visus susirinkusius, dėkojo mokiniams už pasiektus puikius rezultatus, mokytojams už puikius akademinius pasiekimus, dalykinių kompetencijų ir vertybinių nuostatų formavimą, o tėveliams už puikų mokinių auklėjimą. Padėkos įteiktos ir mokyklos rėmėjams.

Šventės metu švietimo skyriaus specialistė Daiva Radzienė pranešė, kad Mažeikių Kalnėnų mokykla, remiantis analitinio švietimo ir aukštojo mokslo žurnalo – „Reitingai“ duomenimis, yra septinta Lietuvos pagrindinių mokyklų reitingų lentelėje.

Šventės svečiai Mažeikių miesto Tarybos narė Lina Rimkienė ir LR Seimo nario K. Bartkevičiaus padėjėjas-sekretorius Česlovas Čyžas, mokyklos kapelionas Klemensas Jaraminas pasveikino susirinkusius, džiaugėsi puikiais mokinių pasiekimais, linkėjo geriausiems nesustoti, siekti užsibrėžto tikslo.

Visi bendruomenės nariai džiaugėsi pasiektais laimėjimais ir mokyklos daroma pažanga.

No Images found.

66 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien