Mažeikių Kalnėnų progimnazija


2019 11 birželio
Veiklos

Birželio 5 d. Mažeikių Kalnėnų pagrindinėje mokykloje vyko tradicinė šventė – ,,Kalnėnų spindulys”. Į aktų salę susirinko ir buvo pagerbti geriausi mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai.
Mokyklos direktorė Regina Arbatauskienė sveikino ir ranką spaudė net 104 puikiai ir labai gerai besimokantiems mokiniams bei 127 – užėmusiems prizines vietas įvairiose olimpiadose ir konkursuose. Direktorė dėkojo mokinių tėveliams už šilumą, meilę ir rūpestį, mokytojams, kurie, negailėdami savo laiko ir jėgų, perduoda akademines žinias.
Pasveikinti susirinkusiųjų atvyko Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, LR Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus patarėja Virginija Steponavičienė, Mažeikių rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriau vyriausioji specialistė Daiva Radzienė ir Mažeikių Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios vikaras, Kalnėnų mokyklos kapelionas Klemensas Jaraminas. Svečiai džiaugėsi mokinių pasiekimais, dėkojo mokyklos direktorei, mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams.
Taip pat mokyklos direktorė visiems susirinkusiesiems pranešė – nuo 2019 m. rugsėjo 1-osios mokykla taps Mažeikių Kalnėnų progimnazija.

« 2 »
118 lankytojai aplankė iš viso 1 lankytojai aplankė šiandien